PARAFIALNE PIELGRZYMOWANIE - parafia bałoszyce

PARAFIALNE PIELGRZYMOWANIE

Dnia 10 września 2016 r. dwa autokary z wiernymi, wyruszyły pod opieką nowego ks. proboszcza Krzysztofa Pleskota do Gietrzwałdu, miejsca objawień Matki Bożej Królowej Polski. Celem wspólnego pielgrzymowania w Roku Miłosierdzia Bożego było zawierzenie Panu Bogu i Matce Najświętszej spraw Kościoła, Ojczyzny, parafii i własnych rodzin. Na pielgrzymim szlaku dominowała modlitwa i śpiew. Radość ze wspólnego przebywania w tak wyjątkowym miejscu udzieliła się każdemu uczestnikowi. Przy cudownym źródełku, podczas Drogi Krzyżowej czy w świątyni Matki Bożej widać było ogromne wzruszenie pątników. Był także czas na indywidualny kontakt z Matką Bożą do której były kierowane intencje i prośby.